Mikołajki 2023

Dworzec w Rewalu

START: godz. 13:00

Konwój Pomocników Św. Mikołaja w Gminie Rewal to już tradycja. Od wielu lat, dzięki współpracy gminy z lokalnymi jednostkami Ochotniczej Straży Pożarnej, radami sołeckimi, gminnymi szkołami oraz wolontariuszami, organizowana jest coroczna akcja rozdawania prezentów. W tym roku konwój z prezentami wystartuje z Pobierowa i zawita we wszystkich miejscowościach Gminy Rewal, gdzie odbędą się mikołajkowe zabawy i animacje.

Pociąg do Niepodległej

Dworzec w Pogorzelicy

START: godz. 12:00

W sobotę, 11 listopada 2023 r. serdecznie zapraszamy na piknik z okazji gminno- powiatowych obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Na imprezę w Rewalu będzie można dotrzeć pociągami Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej. W tym uroczystym dniu przejazdy po wąskotorowym szlaku Gryfice- Pogorzelica będą bezpłatne.

Piknik patriotyczny w Pogorzelicy

15 sierpnia 2023 r.

Dworzec w Pogorzelicy

START: godz. 15:45

W imprezie z okazji Święta Wojska Polskiego weźmie udział Grupa Rekonstrukcji Historycznej "Nałęcz" z Trzebiatowa, która przybędzie na dworzec w Pogorzelicy na specjalnie przygotowanej platformie pociągu w wojskowych strojach historycznych z czasów Józefa Piłsudskiego.

Wąskotorowe przejażdżki z orkiestrą

12 sierpnia 2023 r.

Pociągi Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej

W sobotnie popołudnie, 12 sierpnia 2023 r. zapraszamy do odbycia jedynej w swoim rodzaju podróży po wąskotorowym szlaku w towarzystwie Młodzieżowej Orkiestry Dętej Red Swing Low z Gryfic.

Wesoły Konduktor

12 sierpnia 2023 r.

Dworce w Trzęsaczu i Pogorzelicy

START: dworzec w Trzęsaczu, godz. 10:00

To już ostatnia okazja tym sezonie, aby spotkać Wesołego Konduktora, w rolę którego wciela się klaun Tomek. Jego animacje spotykają się od lat z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony naszych najmłodszych pasażerów, jak i ich rodziców i opiekunów. W sobotę, 12 sierpnia 2023 r. nasz konduktor zakończy cykl 3 spotkań w pociągach i na dworcach Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej.

Wesoły Konduktor

29 lipca,2023 r.

Dworce w Trzęsaczu i Pogorzelicy

START: dworzec w Trzęsaczu, godz. 10:00

W sobotę, 29 lipca zapraszamy na drugie spotkanie z naszym Wesołym Konduktorem, w rolę którego wciela się klaun Tomek. Animacje na dworcach i w pociągach spotykają się od lat z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony naszych najmłodszych pasażerów, jak i ich rodziców i opiekunów.

Nocna Zmiana Bluesa koncert

28 lipca 2023 r.

Dworzec w Rewalu

START: godz. 20:00

W piątek, 28 lipca 2023 r. zapraszamy na dworzec w Rewalu na koncert legendarnego zespołu Nocna Zmiana Bluesa. Koncert z cyklu imprez Blues na Dworcu, organizowany przez Nadmorską Kolej Wąskotorową rozpocznie się o godz. 20:00.

Wesoły Konduktor

15 lipca,2023 r.

Dworce w Trzęsaczu i Pogorzelicy

START: dworzec w Trzęsaczu, godz. 10:00

Animacje Wesołego Konduktora, w rolę którego wciela się klaun Tomek spotykają się od lat z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony naszych najmłodszych pasażerów, jak i ich rodziców i opiekunów. W sobotę, 15 lipca nasz konduktor otworzy serię 3 spotkań w pociągach i na dworcach Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej.

Dworcowe Mikołajki 2022

10 grudnia 2022 r.

Dworzec w Rewalu

START: godz. 13:00

W sobotę, 10 grudnia 2022 r. na dworcu wąskotorowym w Rewalu pojawi się Św. Mikołaj oraz jego pomocnicy. Na rewalski piknik, organizowany w ramach Konwoju Pomocników Św. Mikołaja, będzie można dojechać Nadmorską Koleją Wąskotorową, która na tę okazję uruchamia darmowe kursy mikołajkowe.

Kolejka w rytmie samby

25 lipca 2022 r.

Wszystkie stacje

START: Dworzec w Pogorzelicy, godz. 14:10

Pasażerowie nadmorskiej wąskotorówki, którzy wybiorą kurs o 14:10 z Pogorzelicy do Trzęsacza będą mieli okazję odbyć jedyną i niepowtarzalną wąskotorową podroż w rytmie samby. A to wszystko za sprawą grupy Bateria de Samba Bloco Pomerania ze Szczecina, która zagości na rewalskim wybrzeżu Bałtyku. Przejazd kolejką grupy Bloco Pomerania będzie elementem promocyjnym rozpoczynającego się 25 lipca ydarzenia

Piknik Wąskotorowy w Rewalu

23 lipca 2022 r.

Dworzec w Rewalu

START: godz. 17:00

W sobotę, 23 lipca 2022 r. Nadmorska Kolej Wąskotorowa zaprasza do Rewala na Piknik Wąskotorowy. Impreza rozpocznie się o godz. 17:00 na dworcu kolejowym w Rewalu.W programie pikniku znajdą się liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Dzień Dziecka

1 czerwca 2022 r.

Wszystkie stacje

START: Gryfice, godz. 8:40

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Nadmorska Kolej Wąskotorowa zaprasza wszystkie dzieci na przejażdżki po wąskich torach. W tym wyjątkowym dniu dzieci do 14. roku życia będą mogły skorzystać z darmowego przejazdu. Ponadto podczas wszystkich wtorkowych kursów nadmorskiej wąskotorówki na naszych milusińskich w pociągu czekać będzie sodka niespodzianka.

 

Mikołajki 2021

11 grudnia 2021 r.

Dworzec w Rewalu

START: godz. 13:00

W sobotę, 11 grudnia na dworcu kolejowym w Rewalu pojawi się Św. Mikołaj oraz jego pomocnicy. Imprezę mikołajkową, w ramach Konwoju Pomocników Św. Mikołaja organizuje Sołtys i Rada Sołecka Rewala, przy współpracy z Gminą Rewal oraz Nadmorską Koleją Wąskotorową.

Pisłudki w Pogorzelicy

13 listopada 2021 r.

Dworzec w Pogorzelicy

START: godz. 12:00

W Święto Niepodległości i długi weekend Nadmorska Kolej Wąskotorowa po raz kolejny tej jesieni wznawia swoją działalność przewozową. Symbolicznym akcentem uczczenia Święta Niepodległości będzie pojawienie się Marszałka Piłsudskiego, który w sobotę, 13 listopada przejedzie pociągiem z Trzęsacza do Pogorzelicy.

Blues na Dworcu

15 sierpnia 2021 r.

Dworzec w Pogorzelicy

START: godz. 19:00

W dniu Święta Wojska Polskiego zapraszamy na dworzec kolejowy w Pogorzelicy na kolejne wydarzenie kulturalne, organizowane w roku obchodów 125-lecia Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej.

Festyn z okazji 125- lecia Nadmorskiej Kolei Waskotorowej

7 sierpnia 2021 r.

Dworzec w Rewalu

START: godz. 16:00

W 2021 r. Nadmorska Kolej Wąskotorowa świętuje 125. rocznicę uruchomienia pierwszej linii wąskotorowej z Gryfic do Niechorza. Z tej okazji, na dworcu w Rewalu odbędzie się festyn, podczas którego przedstawiona zostanie historia nadmorskiej kolejki.

Przejażdżki z Wesołym Konduktorem

24 lipca, 31 lipca 2021 r.

Dworce w Trzęsaczu i Pogorzelicy

START: dworzec w Trzęsaczu, godz. 10:00

Animacje Szalonego Konduktora w wąskotorówce spotykają się od lat z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony naszych najmłodszych pasażerów, jak i ich rodziców i opiekunów.

Inscenizacja historyczna

14 sierpnia 2020 r.

Dworzec kolejowy w Rewalu

Start: godz. 16:25

W piątek, 14 sierpnia, w przeddzień Święta Wojska Polskiego oraz 100. Rocznicy Bitwy Warszawskiej, na dworcu w Rewalu odbędzie się krótka rekonstrukcja historyczna z odbicia Polaków z rąk sowieckich żołnierzy. W inscenizacji wezmą udział członkowie Grupy Rekonstrukcji Historycznej "Nałęcz" z Trzebiatowa.  

   

Wystawa pająków

7-9 sierpnia 2020 r.

Dworzec kolejowy w Pogorzelicy

Start: godz. 10:00

W pierwszy sierpniowy weekend na dworcu w Pogorzelicy gdzie będzie można zobaczyć amatorską kolekcję jadowitych pająków z różnych kontynentów oraz egzotyczne insekty z Turcji i Madagaskaru.

Rajd Militarny

26 lipca 2020 r.

Dworzec kolejowy w Rewalu

Start:godz, 14:00

Dworzec kolejowy w Rewalu będzie ostatnim przystankiem Rajdu Militarnego ze Świnoujścia do Rewala, który w niedzielę, 26 lipca 2020 r. uświetni 75. rocznicę uruchomienia po wojnie Gryfickiej Kolei Dojazdowej.

W niedzielnym pokazie, zorganizowanym przez Nadmorską Kolej Wąskotorową, przy współpracy z Grupą Rekonstrukcji Historycznej "Nałęcz" z Trzebiatowa, zaprezentowane zostaną pojazdy wojskowe z okresu powojennego oraz stroje polskich żołnierzy z różnych epok historycznych.

 

Nocne kursy wąskotorowe

25 lipca 2020 r.

Dworce Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej

Start:z Trzęsacza  godz. 18:35

W sobotę, 25 lipca uruchomione zostaną po raz pierwszy w tym sezonie nocne przejazdy wąskotorowe. Tego dnia regularny rozkład jazdy kolejki poszerzony zostanie o 2 dodatkowe kursy, które umożliwią turystom zobaczenie trasy oraz okolicznych atrakcji, takich jak latarnia morska, czy ruiny kościoła w Trzęsaczu w wieczornym i nocnym anturażu.

Finał WOŚP 2020

 

12 stycznia 2020

Dworce Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej

Start: godz. 10:00

W niedzielę, 12 stycznia Nadmorska Kolej Wąskotorowa wyruszy w trasę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagra po raz 28. W niedzielę pociągi pojadą zgodnie z zimowym rozkładem jazdy, a w wagonach kwestować będą wolontariusze z rewalskiego sztabu WOŚP.

Dworcowe Mikołajki

7 grudnia 2019 r.

Dworzec kolei wąskotorowej w Rewalu

Start: godz. 13:00

W sobotę, 7 grudnia 2019 r. zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców na dworzec wąskotorowy w Rewalu, gdzie pojawi się Św. Mikołaj we własnej osobie. Mikołaj przybędzie do Rewala nie jak co roku, samochodem, a pięknie przystrojoną wąskotorówką.

Święto Niepodległości

10 listopada 2019 r.

Dworzec kolei wąskotorowej w Rewalu

Start: godz. 13:00

W tym roku obchodzić będziemy 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji Gmina Rewal przygotowała  szereg imprez okolicznościowych pod hasłem "Rewalski Weekend Niepodległości".  Jedną z takich imprez będzie piknik na dworcu kolejowym w Rewalu, który odbędzie się 10 listopada, w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości.

Piknik Militarny

15 sierpnia 2019 r.

Dworzec kolei wąskotorowej w Pogorzelicy

Start: godz. 16:00

Nadmorska Kolej Wąskotorowa oraz Gmina Rewal zapraszają na dworzec w Pogorzelicy na piknik militarny z okazji obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Bajka improwizowana

8 sierpnia 2019 r.

Dworzec kolei wąskotorowej w Rewalu

Start: godz. 16:30

Podczas spektaklu na dworcowej scenie  w Rewalu zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnej zabawy z grupą teatralną IMPRO Atak! Dzieci, to wyjątkowa publiczność, której wrażliwość, jest znacznie większa niż dorosłych. Dziecięca publiczność stanowi nie lada wyzwanie dla aktorów, bo każdy fałsz płynący ze sceny zostanie natychmiast zauważony i skomentowany.

Dopóki jest tak,czy siak...

27 lipca 2019 r.

Dworzec kolei wąskotorowej w Pogorzelicy

Start: godz. 18:00

Miłośników poezji śpiewanej zapraszamy na niezwykłe wydarzenie kulturalne, które będzie miało miejsce na zabytkowym dworcu kolei wąskotorowej w Pogorzelicy. W koncercie wystąpią Andrzej Korycki i Dominika Żukowska - artyści bardzo znani miłośnikom ballady żeglarskiej i poezji śpiewanej. Przed występem Andrzeja i Dominiki na dworcowej scenie zaprezentuje się koszaliński duet Tomek Trust & Annie.

Wesoły Świat Szalonego Konduktora

3 lipca, 20 lipca, 3 sierpnia, 17 sierpnia 2019

Dworce w Trzęsaczu i Pogorzelicy

START: dworzec w Trzęsaczu, godz. 9:45

Animacje Szalonego Konduktora w wąskotorówce spotykają się od lat z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony naszych najmłodszych pasażerów, jak i ich rodziców.

Podróże z przewodnikiem

3 lipca, 10 lipca, 17 lipca, 24 lipca, 31 lipca,

7 sierpnia, 14 sierpnia, 21 sierpnia 2019

Start: Pogorzelica, godz. 14:10

Od środy 3 lipca 2019 r. rusza druga edycja wakacyjnej akcji promocyjnej pod nazwą " Z przewodnikiem po wąskich torach". W każdą wakacyjną środę, aż do końca sierpnia Nadmorska Kolej Wąskotorowa zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania z wycieczki krajoznawczej po gminie Rewal.

Dzień Dziecka z Uśmiechem

1 czerwca 2019 r.

Wszystkie dworce

START: Trzęsacz, godz. 10:00

W sobotę, 1 czerwca 2019 r., z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zapraszamy wszystkie dzieci na przejażdżki nadmorską wąskotorówką. W tym wyjątkowym dniu obowiązywać będzie promocyjna cena biletu. Za przejazd tam i z powrotem dzieci zapłacą tylko 10 zł.

Nocny Pociąg do Muzeum

 18 maja 2019 r.

Wystawa Zachodniopomorskich Kolei Dojazdowych

i Baza Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej

Gryfice, ul. Błonie 2

START: godz. 17:00

W sobotę, 18 maja Muzeum Narodowe w Szczecinie oraz Nadmorska Kolej Wąskotorowa zapraszają do Gryfic na kolejną edycję imprezy Nocny Pociąg do Muzeum, w ramach 14. Europejskiej Nocy Muzeów. Impreza odbędzie się na terenie Wystawy Zachodniopomorskich Kolei Dojazdowych i zaplecza Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej, przy ul. Błonie 1 oraz w Muzeum Galerii Brama, przy ul. Wysoka Brama 2. Patronat honorowy nad imprezą objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego - Olgierd Geblewicz.

Wąskotorowa Majówka

4 maja 2019 r.  sobota

Dworzec Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej w Rewalu, ul. Dworcowa 28

START: godz. 13:00

Impreza w formie otwartego festynu majowego rozpocznie się o godz. 13:00 od animacji dla najmłodszych i potrwa do godz. 18. W scenariuszu imprezy, oprócz tradycyjnego pikniku rodzinnego, podczas którego serwowane będą przysmaki z grilla oraz ciasta własnego wypieku, przewidzianych jest wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Nadmorska wiosna na wąskich torach

6 kwietnia 2019 r. sobota

TRASA: Gryfice- Pogorzelica- Gryfice

START: Lokomotywownia w Gryficach, ul. Błonie 1 - godz. 8:00

Nadmorska Kolej Wąskotorowa  zaprasza do wspólnego powitania wiosny podczas imprezy pod nazwą "Nadmorska Wiosna na Wąskich Torach". Impreza będzie miała charakter całodniowej wycieczki krajoznawczej, skierowanej głównie do miłośników kolei wąskotorowych, ale również do osób, które postanowią wyrwać się z domowych pieleszy i w nietuzinkowy sposób przywitać wiosnę na malowniczym, nadmorskim szlaku.

Spotkanie ze Sławomirem

19 lipca 2018 r.

Dworzec Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej w Rewalu, ul. Dworcowa 28

START: godz. 17:00

W środę, 18 lipca, ok. godz. 17:00 na dworcu Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej w Rewalu pojawi się popularny aktor i piosenkarz Sławomir Zapała, znany jako Sławomir.Tego dnia artysta wystąpi jeszcze na wieczornym koncercie w rewalskim amfiteatrze.

13. Noc Muzeów

19 maja 2018 r.

Wystawa Zachodniopomorskich Kolei Dojazdowych

Gryfice, ul. Błonie 2

START: godz. 18:00

Muzeum Narodowe w Szczecinie oraz Nadmorska Kolej Wąskotorowa serdecznie zapraszają miłośników kolei wąskotorowych do udziału w imprezie pod nazwą „Nocny Pociąg do Muzeum”.  Będzie to już trzecia edycja imprezy, zorganizowanej w przestrzeni plenerowej wystawy Zachodniopomorskiej Kolei Dojazdowej i zaplecza Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej. w ramach 13. Europejskiej Nocy Muzeów

Drogi do Niepodległości

3 maja 2018 r. - czwartek

Pogorzelica, dworzec wąskotorowy , ul. Leśna 5

START: godz.12:00

Impreza odbędzie się w Święto Konstytucji 3.Maja. Już od godz. 10 na dworcach Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej w Trzęsaczu, Rewalu, Niechorzu i Pogorzelicy rozstawieni zostaną żołnierze z Grupy Rekonstrukcji Historycznych "Nałęcz", ubrani w stroje wojsk polskich z różnych epok.

Zabawy z Szalonym Konduktorem

15 lipca - sobota, 30 lipca - niedziela, 12 sierpnia - sobota 2018

Dworce:Trzęsacz i Pogorzelica

START: dworzec w Trzęsaczu, godz. 9:45

Cykl animacji dla dzieci, podczas których konduktor Tomek zaprasza dzieci do wspólnej zabawy na dworcach w Trzęsaczu i Pogorzelicy oraz na pokładzie nadmorskiej wąskotorówki.

Nocny Pociąg do Muzeum

20 maja 2017 r. Wystawa Zachodniopomorskich Kolei Dojazdowych

Gryfice, ul. Błonie 2

START: godz. 20:00

Muzeum Narodowe w Szczecinie oraz Nadmorska Kolej Wąskotorowa zapraszają wszystkich miłośników kolei wąskotorowej do udziału w imprezie pod nazwą „Nocny Pociąg do Muzeum”. Impreza odbędzie się w sobotę, 20 maja 2017 r. w Gryficach w ramach 12. Europejskiej Nocy Muzeów.

Szlakiem Ducha Gryfitów

13 maja 2017 r.

Park Miejski w Gryficach

START: godz. 10:00

Wciel się w rolę detektywa i rozwiąż wielką zagadkę. Pomóż mieszkańcom Gryfic i zdobądź nagrody i uznanie. Graj sam, z rodziną lub przyjaciółmi. Miasto to przestrzeń, gdzie odegra się wielka gra. Nie pozwól, by tego dnia ominęła Cię wielka przygoda!

Po Torach Dziejów - Powroty

17 września 2016 r.

Dworzec wąskotorowy w Gryficach

START: godz. 15:00

Rekonstrukcja historyczna powrotu zesłańców syberyjskich na Ziemie Odzyskane będzie jednym z elementów obchodów 70. rocznicy przyjazdu Sybiraków do Gryfic. Impreza odbędzie się w rocznicę agresji Rosji na Polskę z 17 września 1939 r. Od 2004 roku 17 września uznawany jest za datę Światowego Dnia Sybiraków.

Podróż z Balladą

11 sierpnia 2016 r.

Dworzec w Rewalu, ul. Dworcowa 28

START: godz. 20:00

Kolejne wydarzenie z cyklu "Poezja na Dworcu", w którym tym razem  na zabytkowym dworcu w Rewalu wystąpi zespół Cisza Jak Ta. Grupa w swym recitalu zaprezentuje utwory, nawiązujące do najlepszych tradycji poezji śpiewanej, rodem z poetyckiego świata wrażliwości Starego Dobrego Małżeństwa, Raz Dwa Trzy.

Warszawa w Przededniu Powstania

31 lipca 2106 r.

Dworce Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej

START: godz. 14:00

W niedzielę, 31 lipca2016 r., w przeddzień 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, Nadmorska Kolej Wąskotorowa zaprasza na dworce kolejowe w gminie Rewal do wzięcia udziału w niecodziennej rekonstrukcji historycznej.

Piracki pociąg

28 maja 2016 r.

Kolejka wąskotorowa  i dworce kolejowe

Start: dworzec w Trzęsaczu, godz. 11:30

Z okazji długiego weekendu oraz zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Dziecka, w dn. 28 maja zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w zabawach i animacjach na pokładzie nadmorskiej wąskotorówki.

Dzień Dziecka 2016

1 czerwca 2016 r.

Wszystkie dworce

START: godz. 10:00

W środę, 1 czerwca 2016 r., z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zapraszamy wszystkie dzieci na przejażdżki nadmorską wąskotorówką. W tym wyjątkowym dniu obowiązywać będzie promocyjna cena biletu. Za przejazd tam i z powrotem dzieci zapłacą tylko 10 zł.

Serdecznie zapraszamy, życząc naszym milusińskim udanej zabawy i pieknej pogody!

Podróż w czasie z Marszałkiem

15 sierpnia 2015 r. - wszystkie dworce wąskotorowe

Start: godz. 10:00 w Trzęsaczu

Z okazji Święta Wojska Polskiego, w sobotę, 15 sierpnia, podczas pierwszego kursu wąskotorówki (wyjazd z Trzęsacza o godz. 10: 00) będzie można przenieść się na chwilę w epokę lat dwudziestych minionego stulecia i zrobić sobie zdjęcie z najbarwniejszymi postaciami II Rzeczypospolitej Polskiej.

Szantowa Wąskotorówka

13 sierpnia, dworzec kolei wąskotorowej w Pogorzelicy

Start: godz. 19:00

Miłośników pieśni żeglarskiej i poezji śpiewanej zapraszamy na niezwykłe wydarzenie kulturalne, które będzie miało miejsce na zabytkowym dworcu kolei wąskotorowej w Pogorzelicy. W koncercie wystąpią Andrzej Korycki i Dominika Żukowska - artyści bardzo znani miłośnikom ballady żeglarskiej i poezji śpiewanej. Wstep na koncert jest bezpłatny.

Dzień Dziecka z Wąskotorówką

29 maja 2015 r. - Boisko Orlik, przy ul. Pałacowej w Trzęsaczu

Start: godz. 10:00

Już po raz drugi Spółka Nadmorska Kolej Wąskotorowa, przy współpracy z Multimedialnym Muzeum w Trzęsaczu zapraszają przedszkolaków, dzieci ze szkół podstawowych oraz uczestników zielonych szkół do udziału w projekcie promocyjnym z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Z infrastruktury imprezy będzie można korzystać nieodpłatnie w godz. :10:00-15:00.

Kontakt

  • INFORMACJA 
  • Tel. 513 327 070 / 799 047 070 
  • BIURO W GRYFICACH
  • Ul. Błonie 1, 72-300 Gryfice 
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • BIURO W REWALU
  • Ul. Szkolna 1, 72-344 Rewa
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Tel. 798 627 070