Dzień Dziecka z Wąskotorówką

29 maja 2015 r. - Boisko Orlik, przy ul. Pałacowej w Trzęsaczu

Start: godz. 10:00

Już po raz drugi Spółka Nadmorska Kolej Wąskotorowa, przy współpracy z Multimedialnym Muzeum w Trzęsaczu zapraszają przedszkolaków, dzieci ze szkół podstawowych oraz uczestników zielonych szkół do udziału w projekcie promocyjnym z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Z infrastruktury imprezy będzie można korzystać nieodpłatnie w godz. :10:00-15:00.

Nie zabraknie atrakcji

Festyn odbędzie się na ogrodzonym terenie kompleksu sportowego Orlik, znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolei wąskotorowej w Trzęsaczu. W dniu imprezy, w godz. 10:00-15:00 do dyspozycji dzieci oddane zostaną dwie dmuchane zamki-zjeżdżalnie : mini i maxi oraz trampolina, tor ze znakami drogowymi do jazdy na hulajnodze, z których będzie można korzystać całkowicie bezpłatnie. Będą też atrakcje płatne dla uczniów starszych klas: żyroskop i kule do zorbingu. Organizatorzy festynu przewidzieli mnóstwo atrakcji, m.in. konkursy tańca i karaoke, wesołe zabawy dla dzieci oraz wiele konkurencji sportowych, a wszystko to pod okiem doświadczonych animatorów.

W programie festynowym znajdzie się tradycyjnie Wyścig Hulajnóg o Puchar Neptuna, w którym będzie można wygrać atrakcyjne nagrody, ufundowane przez muzeum w Trzęsaczu oraz Chrzest Neptuna. Będzie też cieszące się zawsze wielką popularnością stoisko do malowania twarzy. Jeśli chodzi o kulinarną stronę imprezy to na pewno nie zabraknie kiełbasek z grilla, waty cukrowej, popcornu, gotowanej kukurydzy czy tak popularnych ostatnio szejków lodowych. A co najważniejsze - wszystkie smakołyki będzie można kupić na miejscu, bez konieczności opuszczania terenu imprezy. Oczywiście kiełbaskę z grilla otrzymamy za darmo, przekazując kupon z biletu na przejazd wąskotorówką.

Aby obejrzeć galerię zdjęć z poprzedniej edycji imprezy -kliknij tutaj

Na imprezę kolejką

Grupom zorganizowanym spoza terenu gminy Rewal (Gryfice, Paprotno, Karnice), w celu zmniejszenia kosztów proponujemy dojazd na imprezę koleją wąskotorową. Wyjazd z dworca Gryfice Wąsk. w kierunku Trzęsacza o godz. 8:40 i powrót kursem specjalnym o godz. 15:00 z Trzęsacza. Grupy z terenu gminy Rewal mogą dojechać na miejsce imprezy w Trzęsaczu zgodnie z rozkładem jazdy, obowiązującym od 1 maja 2015 r.

Promocyjne ceny

Promocyjna cena biletu na przejazd koleją wąskotorową w dniu imprezy wynosi 10 zł od osoby i obejmuje przejazd tam i z powrotem na wszystkich trasach (również na trasie Gryfice - Pogorzelica-Gryfice) oraz zestaw grillowy: kiełbaskę plus dodatki.

Dodatkowo, przy wykupieniu biletu na przejazd koleją wąskotorową w piątek, 29 maja, oferujemy voucher na bilet wstępu do ultranowoczesnego Multimedialnego Muzeum na Klifie w Trzęsaczu w super promocyjnej cenie - 5 zł (promocja dotyczy dzieci do 16. roku życia).

W pozostałe dni weekendu (sobota 30.05 i niedziela 31.05) oraz w poniedziałek 1 czerwca 2015 r. zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen na przejazd kolejką wąskotorową. Dzieci do 14. roku życia płacą za bilet tylko 5 zł.

Plan imprezy

8: 40 - Wyjazd z Gryfic koleją wąskotorową.

10: 00 - Przyjazd do Trzęsacza - przejście w orszaku Neptuna do miejsca imprezy

10: 00 do 15:00 - promocyjne wejście do Multimedialnego Muzeum na Klifie

10: 30 – Chrzest Neptuna

11: 30 - Wyścigi hulajnóg i zawody sportowe.

12: 00 - Animacje dla dzieci

14: 30 - Zakończenie pikniku

15: 00 - powrót pociągiem w kierunku Gryfic. .

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej zabawie!

Kontakt

  • INFORMACJA 
  • Tel. 513 327 070 / 799 047 070 
  • BIURO W GRYFICACH
  • Ul. Błonie 1, 72-300 Gryfice 
  • Tel./ fax  91 38 42 235
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • BIURO W REWALU
  • Ul. Szkolna 1, 72-344 Rewa
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Tel. 798 627 070