Zatrudnimy pracowników

Nadmorska Kolej Wąskotorowa zatrudni pracowników stałych i sezonowych. Do obsadzenia są etaty na stanowiskach maszynistów, mechaników, kierownika pociągu, elektryka oraz pracownika torowego. Ponadto, na okres sezonu przewozowego poszukiwani są pracownicy do obsługi kas oraz punktów informacji turystycznej, zlokalizowanych na dworcach kolejowych w Trzęsaczu, Rewalu i Pogorzelicy.

Gwarantujemy pełną ochronę pracy i płacy, zatrudnienie na umowę o pracę, rozwój zawodowy oraz ciekawą pracę w przyjaznym miejscu.

 Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowiska:

1. Prowadzący pociągi lub pojazdy kolejowe - wymagania: uprawnienia egzaminacyjne kolejowe dopuszczające do wykonywania zawodu, aktualne badania lekarskie. Możliwość zatrudnienia na stałe lub w trybie sezonowym (od 1 maja do 30 września), z możliwością zakwaterowania.

2. Kierownik pociągu - wymagania: uprawnienia egzaminacyjne kolejowe dopuszczające do wykonywania zawodu, aktualne badania lekarskie. Możliwość zatrudnienia na stałe lub w trybie sezonowym (od 1 maja do 30 września), z możliwością zakwaterowania na czas trwania umowy.

3. Mechanik – wykształcenie kierunkowe lub staż pracy na stanowisku mechanik. Wymagana znajomość budowy działania silników i ich naprawy ( wskazanie maszyny ciężkie).

4. Mechanik – tokarz - wymagane znajomość obróbki skrawaniem.

5. Pracownik torowy - praca na odcinkach drogowych.

6. Elektryk – wykształcenie zawodowe – uprawnienia podstawowe do 1 KV

7. Osoba sprzątająca.

Gwarantujemy pełną ochronę pracy i płacy, zatrudnienie na umowę o pracę, rozwój zawodowy oraz ciekawą pracę w przyjaznym miejscu.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV z kopią wymagalnych dokumentów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Kontakt telefoniczny w dni robocze (pn-pt), w godz. 8: 00-15: 00, pod nr 691 939 363. .

Praca w kasach dworcowych i punktach informacji turystycznej

Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej Sp. z o.o. ogłasza nabór pracowników do obsługi kas dworcowych i punktów informacji turystycznej w miejscowościach: Trzęsacz, Rewal, Pogorzelica.

Od kandydatów oczekujemy:

- Ukończonego 18 roku życia,

- Uczciwości i wysokiej kultury osobistej,

- Otwartości i komunikatywności.

– Znajomości obsługi komputera, urządzeń biurowych,

- Mile widziana znajomość języków obcych (angielski/ niemiecki) na poziomie komunikacyjnym.

Podstawowy zakres wykonywanych zadań:

– Sprzedaż biletów i pamiątek oraz dystrybucja materiałów informacyjnych i promocyjnych

- Udzielanie informacji o kursowaniu pociągów i innych środków komunikacji,

- Udzielanie informacji turystycznych o gminie Rewal i okolicach, Oferujemy:

– Zatrudnienie na umowę o pracę w trybie sezonowym (od 1 maja do 30 września ?),

– Szkolenie w zakresie obsługi kas fiskalnych,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

– Zakwaterowanie nad morzem na okres trwania umowy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z kopią wymagalnych dokumentów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Kontakt telefoniczny w dni robocze (pn-pt), w godz. 8: 00-15: 00, pod nr 691 939 363.