Informacja

Szczegółowe informacje kolejowe, dotyczące rozkładu jazdy pociągów, cen biletów oraz inne informacje turystyczne, np. o dalekobieżnych połączeniach kolejowych i autobusowych, o miejscowych atrakcjach turystycznych, czy bazie noclegów uzyskają Państwo korzystając z naszej infolinii, lub osobiście, odwiedzając punkty informacyjne, znajdujące się na dworcach w Trzęsaczu, Rewalu i Pogorzelicy.


Punkty informacyjne czynne są sezonowo, od 1 lipca do 15 września, codziennie w godz. 10:00-18:00.

Infolinia

 

Tel. 798 627 070

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja o ofercie

Wszelkie informacje, dotyczące oferty Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej, wynajęć pociągów specjalnych, zgłoszeń przejazdów grupowych oraz innych form współpracy z Nadmorską Koleją Wąskotorową Sp. z o.o. uzyskają Państwo, kontaktując się z nami pocztą elektroniczną po adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie lub odwiedzając nas osobiście w jednym z biur w Gryficach lub Rewalu.

Kontakt możliwy jest w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00.

Biuro w Rewalu, ul. Szkolna 1, tel. 91 38 62 629

Biuro w Gryficach, ul. Błonie 1, tel. 91 38 42 235