Zamieszczenie reklamy

Chcesz być widoczny? Szukasz skutecznej reklamy dla swojej firmy? Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o. oferuje atrakcyjne miejsca na Twoją reklamę.

Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o. oferuje bardzo atrakcyjne miejsca do wyeksponowania materiałów reklamowych. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą. Osoby zainteresowane wynajęciem powierzchni reklamowej prosimy o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź telefoniczny pod nr 691 93 93 12.

REKLAMA NA DWORCACH

Proponujemy Państwu zamieszczenie reklamy na stacjach kolejowych w Trzęsaczu, Śliwinie, Rewalu, Niechorzu Lat. i w Pogorzelicy. Do dyspozycji są wnętrza budynków dworcowych (reklamy typu roll up), gabloty informacyjne (afisze do wymiaru A3), ogrodzenia oraz konstrukcje drewniane na terenie stacji (bannery reklamowe, tablice)i.

Rodzaj nośników reklamowych, rozmiar oraz miejsce wyeksponowania reklamy do uzgodnienia z administratorem.

Uwaga: nie ma możliwości umieszczania nośników reklamowych na elewacjach zewnętrznych budynków dworcowych.

REKLAMA MOBILNA NA WAGONIE TYPU BRANKARD

Do zamieszczenia reklamy oferujemy wagon typu brankard - 2 strony, o łącznej powierzchni 24 m2. Wymiar nośnika reklamowego (banner winylowy/okleina) 6 x 2 m. z jednej strony.

Wagon brankard jest charakterystycznym, dobrze widocznym elementem pociągu, ponieważ znajduje się zawsze na początku lub na końcu składu.

Brankard nie jest wagonem pasażerskim i służy wyłącznie do celów służbowych - przewożenia sprzętu oraz obsługi pociągu.

REKLAMA PRZY STARYM DWORCU W NIECHORZU

Do dyspozycji są 3 metalowe stelaże o powierzchni 3,6 m2 każdy. Pojedynczy panel przeznaczony do zamontowania nośnika reklamowego (banner winylowy/siatka) o wymiarach 3 x 1,2 m. Stelaże zlokalizowane są od strony starego dworca w Niechorzu, w odległości ok. 10 m budynku centrum ratownictwa. Miejsce na wyeksponowanie reklamy jest o tyle atrakcyjne, że pociąg, dojeżdżając do stacji dużo wcześniej wytraca prędkość, więc reklama będzie znakomicie widoczna dla pasażerów wąskotorówki. Dla lepszej czytelności stelaże billboardów zamontowane zostały tak, by nośnik reklamowy znajdował się na wysokości głowy siedzącego pasażera.

Kontakt

  • INFORMACJA 
  • Tel. 513 327 070 / 799 047 070 
  • BIURO W GRYFICACH
  • Ul. Błonie 1, 72-300 Gryfice 
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • BIURO W REWALU
  • Ul. Szkolna 1, 72-344 Rewa
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Tel. 798 627 070