Voucher


 

Voucher to nasza specjalna oferta promocyjna, polegająca na umożliwieniu korzystanie ze zniżek przy zakupie biletów wstępu do wybranych parków atrakcji, znajdujących się na trasie nadmorskiej wąskotorówki. Dzięki współpracy z naszymi partnerami, kupując bilet na przejazd Nadmorską Koleją Wąskotorową otrzymają Państwo voucher, na którym znajdują się kupony rabatowe do 4 parków atrakcji.

Oferta promocyjna, dotyczy biletów indywidualnych i rodzinnych,  dostępna w terminie od 1 czerwca do 30 września 2023 r.

Aby otrzymać 10 - procentową zniżkę przy zakupie biletu wstępu do parków atrakcji wystarczy przekazać kasjerowi odpowiedni kupon rabatowy z vouchera. Kasjer zabiera kupon i wycina kasownikiem odpowiedni symbol na bilecie-voucherze. Osoby, które odwiedzą wszystkie 4 atrakcje i zdobędą 4 unikalne symbole będą mogły skorzystać z 50- procentowej zniżki na przejazd koleją wąskotorową.

Przy zakupie biletu indywidualnego w automacie biletowym lub bezpośrednio w pociągu należy zwrócić się do konduktora z prośbą o wydanie biletu-vouchera.

REGULAMIN PROMOCJI

1. Każdy pasażer, przy zakupie biletu otrzymuje paragon fiskalny oraz pamiątkowy bilet-voucher. Oprócz Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej bilety-vouchery można otrzymać również przy zakupie biletów wstępu do 4 parków atrakcji, wyszczególnionych na kuponach.

2. Na bilecie-voucherze znajdują się pola perforowane, zawierające kupony rabatowe do 4 atrakcji turystycznych, znajdujących się na terenie gminy Rewal. Są to:

3. Podczas zakupu biletu wstępu do poszczególnych atrakcji, kupony zostają oderwane od biletu, a w miejscu okienek bileterzy wycinają specjalnym kasownikiem symbol, charakterystyczny dla każdej z atrakcji. 

4. Po zgromadzeniu na bilecie-voucherze 4 wyciętych symboli, właściciel vouchera otrzyma 50-procentową zniżkę na przejazd Nadmorską Koleją Wąskotorową dla jednej osoby. Podczas zakupu biletu, bilet-voucher z kompletem symboli powinien zostać przekazany kasjerowi lub konduktorowi pociągu.

5. 50- procentowy rabat na przejazd koleją dotyczy wyłącznie biletów indywidualnych. Rabatem nie są objęte bilety rodzinne, grupowe i całodniowe.

6. Oferta promocyjna ma charakter sezonowy i ważna jest w terminie 01.06- 30.09.2023 r.

Partnerzy

     

Kontakt

  • INFORMACJA 
  • Tel. 513 327 070 / 799 047 070 
  • BIURO W GRYFICACH
  • Ul. Błonie 1, 72-300 Gryfice 
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • BIURO W REWALU
  • Ul. Szkolna 1, 72-344 Rewa
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Tel. 798 627 070