Kolej na Seniora

Wycieczka Wąskotorowym Szlakiem Atrakcji

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rencistów i emerytów, wypoczywających na rewalskim wybrzeżu Nadmorska Kolej Wąskotorowa serdecznie zaprasza do udziału w kolejnym projekcie promocyjnym pod nazwą Kolej na Seniora. Oferta skierowana jest do turystów z grupy wiekowej 60+. Dzięki współpracy Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej z partnerami z branży turystycznej, grupy, składające się z co najmniej 15 seniorów będą mogły skorzystać z oferty, obejmującej zwiedzanie wybranych atrakcji turystycznych na szlaku nadmorskiej wąskotorówki.

Edukacyjna Podróż w Czasie

Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o., przy współpracy z Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu, Multimedialnym  Muzeum na Klifie w Trzęsaczu oraz Motylarnią w Niechorzu zapraszają do udziału w projekcie pod nazwą Edukacyjna Podróż w Czasie. Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych: uczniów szkół podstawowych, średnich oraz zielonych szkół. Celem projektu jest przekazanie informacji o historii, tradycjach i bogactwie naszego regionu w ciekawy sposób oraz w przystępnych cenach.

Oferta promocyjna dotyczy grup zorganizowanych, składających się z co najmniej 15 osób, dostępna jest tylko w dni powszednie (pn-pt) w terminach:

 • od 6 maja - 21 czerwca 2024 r.
 • od 19 sierpnia do 27 września 2024 r.

Bilet promocyjny

Promocja dotyczy przejazdu pierwszym kursem o godz. 8:40 z Gryfic do Pogorzelicy i ostatnim, powrotnym kursem do Gryfic- odjazd z Pogorzelicy o godz. 17:45.
Bilet ten przeznaczony jest przede wszystkim dla osób spoza terenu Gminy Rewal, które chciałyby skorzystać z dojazdu kolejką nad morze i powrócić ostatnim kursem.
Bilet promocyjny można nabyć u konduktora na stacjach pomiędzy Gryficami i Dreżewem.
Cena biletów obejmuje przejazd na pełnej trasie 14 przystanków (bilet w jedną stronę) lub 28 przystanków (bilet tam i z powrotem) i nie zależy od ilości przejechanych stacji..
Prosimy zatem o przemyślane zaplanowanie swojej trasy przejazdu.

Voucher


 

Voucher to nasza specjalna oferta promocyjna, polegająca na umożliwieniu korzystanie ze zniżek przy zakupie biletów wstępu do wybranych parków atrakcji, znajdujących się na trasie nadmorskiej wąskotorówki. Dzięki współpracy z naszymi partnerami, kupując bilet na przejazd Nadmorską Koleją Wąskotorową otrzymają Państwo voucher, na którym znajdują się kupony rabatowe do 4 parków atrakcji.

Oferta promocyjna, dotyczy biletów indywidualnych i rodzinnych,  dostępna w terminie od 1 czerwca do 30 września 2023 r.

Partnerzy

     

Kontakt

 • INFORMACJA 
 • Tel. 513 327 070 / 799 047 070 
 • BIURO W GRYFICACH
 • Ul. Błonie 1, 72-300 Gryfice 
 • Tel./ fax  91 38 42 235
 • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • BIURO W REWALU
 • Ul. Szkolna 1, 72-344 Rewa
 • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Tel. 798 627 070