Słodkie przejażdżki po wąskotorowym szlaku

1 czerwca 2024 r., Nadmorska Kolej Wąskotorowa zaprasza wszystkie dzieci ich rodziców na przejażdżki po wąskich torach z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Przez cały dzień, podczas sobotnich kursów nadmorskiej kolejki na naszych milusińskich w pociągu czekać będzie słodka niespodzianka.

Dzień Dziecka to kolejna, po obchodzonym w zeszłą niedzielę Dniu Matki okazja na zorganizowanie rodzinnej wycieczki. Okoliczności są w tym roku wyjątkowo sprzyjające, bowiem 1 czerwca wypada w sobotę i do tego w długi weekend z okazji święta Bożego Ciała. Jeśli jeszcze pogoda dopisze to nic, tylko wsiadać w kolejkę i ruszać w drogę wąskotorowym szlakiem pełnym atrakcji.

Wybierając się na przejażdżkę kolejką, możemy tak zaplanować wycieczkę,

żeby w ciągu jednego dnia odwiedzić jak najwięcej ciekawych miejsc. Pamiętajmy, że podczas przejazdu można wysiąść na dowolnej stacji i zrobić sobie przerwę np. na zwiedzanie, a potem kontynuować podróż jednym z kolejnych kursów, bez konieczności kupowania dodatkowego biletu. A miejsc, wartych odwiedzenia na trasie rewalskiej wąskotorówki jest wyjątkowo dużo. Do najciekawszych należą: ruiny średniowiecznego kościoła na klifie w Trzęsaczu, latarnia morska z 1866 r. w Niechorzu, Muzeon - Multimedialne Muzeum Trzęsacza, Park Wieloryba w Rewalu, Motylarnia, Park Miniatur Latarni Morskich i Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu. Jest też coś dla miłośników wodnych atrakcji. Aqua Park w Ośrodku Wypoczynkowym Sandra SPA w Pogorzelicy zaprasza do skorzystania z basenów i zjeżdżalni wodnych, udostępnionych również dla gości z zewnątrz.

Serdecznie zapraszamy, życząc wszystkim milusińskim, tym małym i tym dużym, a także tym nieco starszym, którzy nadal czują się dziećmi, z okazji ich święta dużo radości i uśmiechu oraz mocy wrażeń podczas przejażdżek po wąskich torach.