Kursy zimowe

Serdecznie zapraszamy na zimowe przejażdżki Nadmorską Koleją Wąskotorową w dwa ostatnie weekendy stycznia 2024 r. Pociągi kursować będą w piątki, soboty i w niedziele według specjalnego rozkładu jazdy.

Początek roku przywitał nas mrozem i opadami śniegu. Nie ma w tym nic dziwnego, bo tak naprawdę to dopiero początek zimy. Mamy nadzieję, że jeszcze dopisze prawdziwa zimowa aura, tym bardziej, że już 15 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe i trochę śniegu przydałoby się zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom, wypoczywającym w tym czasie na rewalskim wybrzeżu Bałtyku.

W niedzielę, 28 stycznia 2024 r. jeździmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W tym dniu opłaty za bilety nie będą pobierane, a warunkiem skorzystaniu z przejazdów nadmorską wąskotorówką będzie dobrowolny

datek do puszki wolontariusza WOŚP, w roli którego wystąpi nasz konduktor Mariusz. Cała zebrana w tym dniu kwota przekazana zostanie przez Nadmorską Kolej Wąskotorową do Sztabu WOŚP nr 6997 w Niechorzu.

W pozostałe dni bilety przejazdowe będzie można nabyć u konduktora w pociągu. Szczegółowy rozkład jazdy oraz cennik dostępne są na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze styczniowych kursów, życząc wszystkim białych ferii i udanych przejażdżek po wąskotorowym szlaku w zimowym anturażu.