Ostatni weekend z dodatkowymi kursami

Zbliża się ostatni weekend z dodatkowymi kursami na trasie Gryfice - Pogorzelica - Gryfice. Dodatkowe połączenie z Gryfic na wybrzeże,  skomunikowane z pociągami normalnotorowymi ze Szczecina i Kołobrzegu   dostępne będzie tylko do soboty, 2 września 2023 r.

Dodatkowe połączenie  z Gryfic do Pogorzelicy uruchomione zostało 23 czerwca 2023 r. z myślą o turystach weekendowych, którzy chcieliby dojechać nad morze popołudniowym kursem. Dzięki dodatkowemu pociągowi, który w piątki i soboty odjeżdża ze stacji Gryfice Wąsk. o godz.12:25, w weekendowym rozkładzie jazdy znalazł się jeszcze jeden kurs powrotny do Gryfic - odjazd z Pogorzelicy o godz.14:40. Połączenie to jest również skomunikowane z pociągami normalnotorowymi z Gryfic do Kołobrzegu o godz.16:40 oraz z Gryfic do Szczecina - o godz.16:42.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z ostatnich w tym sezonie kursów weekendowych przypominając, że bilety na trasie Gryfice- Pogorzelica- Gryfice można nabyć u konduktora w pociągu w promocyjnej cenie.