Prezes uhonorował zwycięzców

I Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezesa Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej rozstrzygnięty. W zawodach, rozegranych 9 sierpnia 2023 r. na plaży w Trzęsaczu wzięło udział 8 zespołów dwuosobowych, rywalizujących w kategorii open.

Turniej rozpoczął się zgodnie z planem o godz. 10:30. Pomimo braku słońca, pogoda okazała się stabilna i pozwoliła na rozegranie wszystkich meczów. Zwycięzcami turnieju siatkówki plażowej, po raz pierwszy rozgrywanego pod auspicjami Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej została para mieszana, występująca pod nazwą Gawędziarze, w składzie: Julia Janus ( Piekary Śląskie) i Michał Gawęda (Czechowice Dziedzice). 2. miejsce zajął duet Dino w składzie: Chrystian Boczek (Kraków) i Joachim Włodarski (Sosnowiec). Na najniższym stopniu podium stanęli panowie z zespołu Słoneczna Pogoda - Kamil Gawęda, z Dąbrowy Górniczej oraz Mateusz Sawik z Wrocławia.

Puchary i nagrody rzeczowe, ufundowane przez Nadmorską Kolej Wąskotorową wręczył osobiście prezes spółki Janusz Cetera. Zawody poprowadził Wiesław Wiatrowski, który już od 30 lat zajmuje się organizowaniem wakacyjnych turniejów amatorskich siatkówki i tenisa plażowego w Gminie Rewal.

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom turnieju w Trzęsaczu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w zawodach.