Zapraszamy na turniej!

W środę, 9 sierpnia 2023 r. zapraszamy do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Prezesa Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej. W zawodach zmierzą się drużyny 2-osobowe w kategorii open.

Pogoda na początku sierpnia nie rozpieszcza turystów w nadbałtyckich kurortach. Burze i intensywne opady deszczu wypędziły wczasowiczów z plaż, a prognozy pogody nie zapowiadają szybkiej poprawy. Mamy jednak nadzieję, że synoptycy po raz kolejny w tym sezonie pomylą się i środowy poranek powita nas znowu piękną, wakacyjną aurą. 

W zawodach na plaży w Trzęsaczu (boisko zlokalizowane obok Summer Beach Bar), rozgrywanych po raz pierwszy pod auspicjami Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej wezmą udział zespoły 2-osobowe w kategorii open. Początek rozgrywek zaplanowany jest na godz. 10:30. Aby wziąć udział w turnieju należy wpisać się na listę startową w miejscu imprezy. Zapisy rozpoczną się w dniu imprezy, o godz. 10:00 i potrwają do godz. 10:25. Na zwycięzców zawodów czekają puchary oraz ciekawe nagrody rzeczowe.

Na plażę w Trzęsaczu zapraszamy również kibiców do dopingowania swoich drużyn. Imprezę poprowadzi Wiesław Wiatrowski, animator sportu, który już od 30 lat organizuje w Gminie Rewal turnieje siatkówki i tenisa plażowego Wielkie sportowe emocje gwarantowane!

Uwaga: w przypadku, gdy warunki pogodowe uniemożliwią rozegranie zawodów, turniej odbędzie następnego dnia.

Serdecznie zapraszamy!