Poszukujemy pracowników

Nadmorska Kolej Wąskotorowa zatrudni od zaraz pracowników stałych i sezonowych. Do obsadzenia są etaty na stanowiskach maszynistów, mechaników, kierownika pociągu, elektryka oraz pracownika torowego. We wszystkich przypadkach gwarantujemy pełną ochronę pracy i płacy, zatrudnienie na umowę o pracę, rozwój zawodowy oraz ciekawą pracę w przyjaznym miejscu.

Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowiska:

1. Mechanik – wykształcenie kierunkowe lub staż pracy na stanowisku mechanik. Wymagana znajomość budowy działania silników i ich naprawy ( wskazanie maszyny ciężkie).

2. Mechanik – tokarz - wymagana znajomość obróbki skrawaniem.

3. Pracownik torowy - praca na odcinkach drogowych.

4. Elektryk – wykształcenie zawodowe – uprawnienia podstawowe do 1 KV

5. Kierownik pociągu - wymagania: uprawnienia egzaminacyjne kolejowe dopuszczające do wykonywania zawodu, aktualne badania lekarskie.

6. Prowadzący pociągi lub pojazdy kolejowe - wymagania: uprawnienia egzaminacyjne kolejowe dopuszczające do wykonywania zawodu, aktualne badania lekarskie.

Istnieje możliwość zatrudnienia na stałe lub w trybie sezonowym (od 1 maja do 30 września). W przypadku zatrudnienia sezonowego oferujemy zakwaterowanie na wybrzeżu na czas trwania umowy.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV z kopią wymagalnych dokumentów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Kontakt telefoniczny w sprawie oferty możliwy w dni robocze (pn-pt), w godz. 9:00-15: 00, pod nr 91 38 42 235.