Piknik Wąskotorowy w Rewalu

W najbliższą sobotę, 23 lipca 2022 r. Nadmorska Kolej Wąskotorowa zaprasza do Rewala na Piknik Wąskotorowy. Impreza rozpocznie się o godz. 17:00 na dworcu kolejowym w Rewalu.

W programie pikniku znajdą się liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Będą animacje i zabawy dla najmłodszych, występy artystyczne oraz konkursy z nagrodami. Na pikniku nie zabraknie też potraw z grilla oraz smakołyków kuchni tradycyjnej. W trakcie imprezy na dworcu  uhonorowany też zostanie milionowy pasażer, przewieziony przez spółkę Nadmorska Kolej Wąskotorowa w sezonach przewozowych 2014-2022. Na zakończenie, ok. godz. 20: 00 wystąpi gwiazda wieczoru - zespół Żuki, znany z interpretacji utworów The Beatles, Krzysztofa Klenczona, Czesława Niemena oraz swoich autorskich piosenek z płyt Moment i Dom.

W swojej wieloletniej karierze Żuki występowały na jednej scenie z takimi sławami jak Electric Light Orchestra, The Rubettes, Slade, The Trogs, Bad Boys Blue, czy Smokie. W tym roku zespół Żuki w składzie: Piotr Andrzejewski, Adam Staniszewski, Marek Posieczek, Jerzy Bołka oraz Joachim Perlik świętują jubileusz 35-lecia działalności estradowej.

W dniu imprezy, tj. 23 lipca 2022 r., w celu umożliwienia dojazdu na Piknik Wąskotorowy oraz powrotu po zakończeniu imprezy, uruchomione zostaną dodatkowe kursy pociągów na trasie Trzęsacz-Rewal- Pogorzelica.

Kursy dodatkowe:

Odjazd z Trzęsacza do Pogorzelicy - 18:30

Odjazd z Pogorzelicy do Trzęsacza - 19:15

Odjazd z Trzęsacza do Rewala - 19:55 - Po przyjeździe do Rewala pociąg czeka na zakończenie koncertu.

Odjazd z Rewala do Pogorzelicy - 21:30

Odjazd z Pogorzelicy do Trzęsacza i dalej do Gryfic - 22:10

 

Na Piknik Wąskotorowy w Rewalu zapraszają: