Zapraszamy na wycieczki promocyjne

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych i średnich, uczestników zielonych szkół oraz seniorów do skorzystania z naszej przedwakacyjnej oferty promocyjnej. W promocjach, które potrwają jeszcze do 20 czerwca 2022 r. proponujemy wycieczki edukacyjne dla dzieci i młodzieży w ramach projektu Edukacyjna Podróż w Czasie oraz dla seniorów - wycieczkę wąskotorowym szlakiem atrakcji pod nazwą Kolej na Seniora.

Obydwa projekty oferowane są przez Nadmorską Kolej Wąskotorową, przy partnerskiej współpracy z Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu, Muzeonem w Trzęsaczu oraz Motylarnią w Niechorzu. Niewątpliwą zaletą oferty jest nie tylko korzystna cena, uwzględniająca rabaty, ale również pomoc w zaplanowaniu i zorganizowaniu kompleksowej wycieczki, zawierającej w swoim programie odwiedziny atrakcji, znajdujących się na szlaku nadmorskiej wąskotorówki.

EDUKACYJNA PODRÓŻ W CZASIE to propozycja skierowana do grup zorganizowanych, składających się z uczniów szkół podstawowych, średnich oraz zielonych szkół. Celem projektu jest przekazanie informacji o historii, tradycjach i bogactwie naszego regionu w ciekawy i nietuzinkowy sposób. Do wyboru są 3 opcje wycieczki, w pakietach: podstawowym, historycznym i przyrodniczym. Program obejmuje zwiedzanie wyznaczonych atrakcji turystycznych, do których uczestnicy dojeżdżają koleją wąskotorową.

KOLEJ NA SENIORA to najnowsza oferta Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej, skierowana do turystów z grupy wiekowej 60+ . Oferta dotyczy grup zorganizowanych, składających się, z co najmniej 15 osób. W ramach projektu seniorzy zwiedzają wybrane atrakcje turystyczne, poruszając się koleją wąskotorową, bez konieczności korzystania z dodatkowych środków transportu, takich jak busy lub autokary. W pilotażowej formie projektu, do dyspozycji zwiedzających są 2 opcje wycieczki, w pakiecie podstawowym i muzealnym, dostępne w wersjach ze startem z 4 miejscowości gminy Rewal.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie internetowej Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej www.kolej.rewal.pl