Bilet rodzinny

Bilety rodzinne upoważniają do przejazdu jedną lub dwie osoby dorosłe oraz dzieci do 14. roku życia.
Dzieci do 4. roku życia podróżują za darmo.

Bilety można nabyć u konduktora w pociągu, bez ponoszenia dodatkowych opłat lub w okresie wakacyjnym - w kasach dworcowych w Trzęsaczu, Rewalu i Pogorzelicy.

Płatność można zrealizować kartą płatniczą lub gotówkę.

W przypadku płatności gotówkowej u konduktora prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty w celu usprawnienia sprzedaży.

Cena biletu jest stała i obejmuje podróż na trasie 6 stacji - bilet w jedną stronę i 12 stacji - bilet tam i z powrotem.
Prosimy o przemyślane planowanie podróży, ponieważ cena biletu nie zależy od ilości przejechanych przystanków.

Podczas przejazdu można wysiąść na jednej ze stacji i zrobić przerwę w podróży, np. na zwiedzanie okolicy, a następnie kontynuować podróż w tym samym kierunku, jednym z kolejnych kursów tego samego dnia.

Ceny biletów

Cennik obowiązuje podczas kursów zimowych w dn. 19, 20, 21, 26, 27 stycznia 2024 r.

Uwaga: W niedzielę, 28 stycznia 2024 r. opłaty za bilety nie będą pobierane, a warunkiem skorzystaniu z przejazdów nadmorską wąskotorówką będzie dobrowolny datek do puszki wolontariusza WOŚP, w roli którego wystąpi nasz konduktor Mariusz. Cała zebrana w tym dniu kwota przekazana zostanie przez Nadmorską Kolej Wąskotorową do Sztabu WOŚP nr 6997 w Niechorzu.

Bilet rodzinny dla 3 osób

Przejazd w jedną stronę - 64 zł

Przejazd tam i z powrotem - 76 zł

Bilet rodzinny dla 4 osób

Przejazd w jedną stronę - 79 zł

Przejazd tam i z powrotem - 95 zł

W przypadku rodziny, składającej się z więcej niż 4 osób, do ceny biletu rodzinnego dla 4 osób należy doliczyć dopłatę za każde dodatkowe dziecko do 14. roku życia,  w wysokości 20 zł w jedną stronę i 22 zł tam i z powrotem.

Bilet tam i z powrotem jest ważny tylko w dniu zakupu.

Faktury

W przypadku chęci otrzymania faktury, przed dokonaniem zakupu biletu prosimy o wcześniejsze zgłoszenie u konduktora lub kasjera, w celu wprowadzenia kodu NIP do kasy fiskalnej.

Dla usprawnienia sprzedaży prosimy o wypisanie na kartce niezbędnych danych do faktury oraz adresu korespondencyjnego, na który zostanie przesłana faktura.