Sławomir spotkał się z fanami

 

Tłum fanów przywitał w środowe popołudnie Sławomira na dworcu wąskotorówki w Rewalu. Sławomir Zapała, w towarzystwie żony- Magdaleny Kajrowicz "Kajry" podróżował nadmorską wąskotorówką z Trzęsacza do Rewala.

W normalnych okolicznościach przejazd na tym odcinku zabiera kolejce zaledwie 5 minut, lecz w środowe popołudnie pociąg jechał dwa razy dłużej. Wszystko dlatego, że podczas przejazdu, kręcony był wywiad z artystą do programu telewizyjnego. Materiał  ukaże się we wrześniowym odcinku cyklu "Mapa Gwiazd", emitowanym prze telewizję muzyczną Kino Polska Muzyka.

Po wjeździe na peron w Rewalu, przy dźwiękach największych przebojów Sławomira, pociąg został otoczony przez tłum fanów, którzy po cierpliwym oczekiwaniu mogli wreszcie spotkać się twarzą w twarz z popularnym piosenkarzem. Sławomir powitał fanów, rozdał autografy i zaprosił na koncert, który tego dnia wieczorem odbywał się w amfiteatrze w Rewalu.

Na koncercie w Rewalu bawiło się ok. tysiąca osób, nie licząc tych, którzy z powodu braku biletów, albo też środków finansowych przysłuchiwało się występowi piosenkarza zza otaczającego amfiteatr płotu.