Bilet grupowy

Bilety grupowe upoważniają do przejazdu grup zorganizowanych, złożonych z co najmniej 10 osób.

Bilety grupowe można nabyć u konduktora w pociągu, bez ponoszenia dodatkowych opłat lub, w okresie wakacyjnym w kasach na dworcach w Trzęsaczu, Rewalu i Pogorzelicy.

Płatność można zrealizować za pomocą karty płatniczej lub gotówką.W przypadku płatności gotówkowej u konduktora, prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty, w celu usprawnienia sprzedaży.

Cena biletu jest stała i obejmuje przejazd na pełnej trasie, bez względu na ilość przejechanych przystanków. Podczas przejazdu można wysiąść na jednej ze stacji i zrobić przerwę np. na zwiedzanie, a potem kontynuować podróż jednym z kolejnych kursów w tym samym kierunku. Przejazd w odwrotnym kierunku liczyć się będzie jako przejazd z powrotem.

UWAGA:

Ze względów technicznych nie robimy rezerwacji miejsc w pociągach. W przypadku grup zorganizowanych, pow. 20 osób prosimy o zgłaszanie przejazdu, kontaktując się z nami telefonicznie pod nr 91 38 42 235 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na co najmniej 3 dni robocze przed terminem przejazdu. W zgłoszeniu prosimy o podanie ilości osób, miejsca rozpoczęcia podróży i planowanego czasu odjazdu i powrotu. Takie informacje pozwolą nam dopasować rozmiar taboru oraz uniknąć spotkania się w jednym pociągu wielu grup w tym samym czasie.

Zgłoszenie przejazdu grupy nie jest gwarancją wolnych miejsc w pociągach.

Cennik obowiązuje w terminie od 27 kwietnia do 29 września 2024 r.

CENY BILETÓW GRUPOWYCH

Przejazd w jedną stronę - 28 zł  (cena od osoby)

Przejazd tam i z powrotem - 31 zł  (cena od osoby)

Faktury

W przypadku chęci otrzymania faktury, przed dokonaniem zakupu biletu prosimy o wcześniejsze zgłoszenie u konduktora lub kasjera, w celu wprowadzenia kodu NIP do kasy fiskalnej.

Dla usprawnienia sprzedaży prosimy o wypisanie na kartce niezbędnych danych do faktury oraz adresu korespondencyjnego, na który zostanie przesłana faktura.

Informacje dodatkowe:

Bilet grupowy upoważnia do przejazdu wszystkich członków grupy. W miarę możliwości członków jednej grupy zorganizowanej prosimy o podróżowanie razem z kierownikiem/opiekunem grupy.

Bilet grupowy na życzenie opiekuna/kierownika grupy może być wymieniony na fakturę VAT. W celu uzyskania faktury VAT należy przekazać paragon fiskalny, wraz z danymi do faktury konduktorowi w pociągu lub w kasie dworcowej. Faktura za usługę przesłana zostanie pocztą pod wskazany przez klienta adres. W celu usprawnienia procedury prosimy o wcześniejsze przygotowanie kartki z danymi do faktury oraz adresu korespondencyjnego.

W grupach zorganizowanych na każde 10 osób następna jedna osoba (opiekun) otrzymuje przejazd gratis.

Przykład: w grupie liczącej 30 osób, 28 uczestników płaci za bilet według stawek cennika, 2 osoby otrzymują przejazd bezpłatny, itd.

Uwaga: w przypadku grup zorganizowanych, dzieci do 4. roku życia (przejazd bezpłatny) nie są doliczane do ogólnej liczby członków grupy.