Szlakiem Ducha Gryfitów

13 maja 2017 r.

Park Miejski w Gryficach

START: godz. 10:00

Wciel się w rolę detektywa i rozwiąż wielką zagadkę. Pomóż mieszkańcom Gryfic i zdobądź nagrody i uznanie. Graj sam, z rodziną lub przyjaciółmi. Miasto to przestrzeń, gdzie odegra się wielka gra. Nie pozwól, by tego dnia ominęła Cię wielka przygoda!

 W sobotę, 13 maja 2017 r. zapraszamy do Gryfic do udziłau w grze miejskiej pod nazwą "Szlakiem Ducha Gryfitów". Jednym z miejsc rozgrywki będzie baza Nadmorskiej Kolei Waskotorowe, przy ul. Błonie 1. Spółka, która jest partnerem akcji ufundowała specjalne nagrody dla uczestników zabawy w postaci darmowych biletów przejazdowych oraz upominków. Organizatorem gry jest Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie.

Czym jest gra miejska?

Gra miejska to wydarzenie mające na celu przede wszystkim dobrą zabawę. Uczestnicy umawiają się, że miasto to przestrzeń (plansza do gry), a organizatorzy wydarzenia serwują uczestnikom przygody zgodnie z przewidzianym scenariuszem. Poszczególne lokalizacje w mieście, znane jako urzędy, sklepy, skwery, stają się miejscami istotnymi z punktu widzenia graczy. W dzień wydarzenia w mieście nic nie jest takie samo jak zazwyczaj. Na każdym rogu może czekać na Ciebie niespodzianka lub pułapka, która osłabi szanse na twoją wygraną. Podejmij wyzwanie i weź udział w pierwszej tak dużej inicjatywie w Gryficach. Jest to pierwsza rozgrywka organizowana przez ekspertów tworzących tego typu wydarzenia w całej Polsce.

Dla kogo jest gra?

Praktycznie dla każdego, kto ma ochotę aktywnie spędzić kilka godzin. Mogą grać samodzielni gracze lub zespoły, rodzice z dziećmi, młodzi i starsi. W grze miejskiej nie ma ograniczeń. Im więcej graczy, tym lepsza zabawa i ciekawsza rozrywka. Aby wziąć udział w rozgrywce wystarczy po prostu przyjść chwilę przed godziną 10:00 13 maja do parku miejskiego. Zachęcamy także do dokonywania rejestracji na stronie organizatora gry "Duch Gryfitów". Rejestracja online pozwoli nam lepiej przygotować rozgrywkę, a Tobie da najświeższe informacje o powstającym wydarzeniu.

Jak będzie przebiegała gra miejska w Gryficach?

Zbudowaliśmy scenariusz oparty na kanwie historii Gryfic. Gracze wcielają się w detektywów, którzy będą musieli sprostać trudnemu zadaniu odnalezienia odpowiedzi, kto i dlaczego utrudnia życie mieszkańcom miasta. Gra rozpocznie się o godzinie 10:00 w parku miejskim. W pierwszej kolejności gracze zostaną zarejestrowani i otrzymają niezbędne akcesoria umożliwiające udział w rozgrywce. Kolejne kila godzin to czas, w którym wszyscy gracze będą realizować najróżniejsze zadania w wybranych lokalizacjach miasta Gryfice. Wszystko co zrobią będzie ich przybliżać lub oddalać od celu – poznania kto stoi za wielką intrygą, ducha, który nawiedza mieszkańców Gryfic.

Więcej szczegółów oraz zapisy na stronie www.duchgryfitow.pl

Serdecznie zapraszamy

Kontakt

  • INFORMACJA 
  • Tel. 513 327 070 / 799 047 070 
  • BIURO W GRYFICACH
  • Ul. Błonie 1, 72-300 Gryfice 
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • BIURO W REWALU
  • Ul. Szkolna 1, 72-344 Rewa
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Tel. 798 627 070