To jeszcze nie koniec zbiórki WOŚP

W całej Polsce trwa podsumowywanie 25. Finału WIelkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z doniesień ze sztabu Jurka Owsiaka wynika, że w tym roku padnie prawdopodobnie kolejny rekord zebranych pieniędzy. Do kolejnego spektakularnego sukcesu Fundacji swoją małą cegiełkę dołożyła również nasza wąskotorówka, która czynnie uczestniczyła w tegorocznej kweście.

Po rozmowie z p. Pawłem Kamińskim - szefem gryfickiego sztabu WOŚP już wiemy, że po przeliczeniu pieniędzy z puszek i wpływów z licytacji, gryficka akcja zgromadziła na swoim koncie 48 tys. zł, co jest kolejnym rekordem w historii naszej powiatowej kwesty. W tej kwocie jest również skromny wkład Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej, która ze zbiórki w pociągach i wylicytowanych przedmiotów dołożyła do konta Fundacji 1700 zł. Nie jest to jeszcze ostateczna kwota, bowiem część przedmiotów z licytacji w Gryficach, wśród których znalazł się m.in. voucher na przejazd Nadmorską Koleją Wąskotorową w kabinie maszynisty, zostanie wystawiona na aukcjach WOŚP na Allegro.

Zapraszamy zatem do odwiedzenia tego portalu i wzięcia udziału w licytacji, bo cel jest szczytny, a podróż wąskotorówką fascynuje jeszcze bardziej, gdy ma się wyjątkową okazję, by wystąpić w roli honorowego pomocnika maszynisty.