Reklamuj się z nami

Chcesz być widoczny? Szukasz skutecznej reklamy dla swojej firmy? Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o. oferuje atrakcyjne miejsca na Twoją reklamę.

Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o. oferuje bardzo atrakcyjne miejsca do wyeksponowania materiałów reklamowych. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą. Osoby zainteresowane wynajęciem powierzchni reklamowej prosimy o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , bądź telefoniczny pod nr 691 93 93 12.

REKLAMA MOBILNA NA WAGONIE PASAŻERSKIM

Proponujemy Państwu zamieszczenie reklamy na wagonie pasażerskim, który po remoncie już od najbliższego sezonu przewozowego wejdzie w skład taboru Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej.

Łączna powierzchnia, przeznaczona na zamieszczenie nośnika reklamowego (banner winylowy/okleina) to 25 m2. Wymiar nośnika z jednej strony - 1246 x 101 cm.

Powierzchnia reklamowa w kształcie prostokąta jest bardzo korzystna, daje bowiem możliwość zamieszczenia nawet kilku elementów graficznych i tekstowych obok siebie. Taka cecha ma ogromne znaczenie dla czytelności reklam.

REKLAMA MOBILNA NA WAGONIE TYPU BRANKARD

Do zamieszczenia reklamy oferujemy wagon typu brankard - 2 strony, o łącznej powierzchni 24 m2. Wymiar nośnika reklamowego (banner winylowy/okleina) 6 x 2 m. z jednej strony.

Wagon brankard jest zawsze dobrze widocznym elementem pociągu, ponieważ znajduje się zawsze na początku lub na końcu składu.

Brankard nie jest wagonem pasażerskim i służy do użytku wewnętrznego - przewożenia sprzętu oraz obsługi pociągu.

REKLAMA PRZY STARYM DWORCU W NIECHORZU

Do dyspozycji są 3 metalowe stelaże o powierzchni 3,6 m2 każdy. Pojedynczy panel przeznaczony do zamontowania nośnika reklamowego (banner winylowy/siatka) o wymiarach 3 x 1,2 m. Stelaże zlokalizowane są od strony starego dworca w Niechorzu, w odległości ok. 10 m budynku centrum ratownictwa. Miejsce na wyeksponowanie reklamy jest o tyle atrakcyjne, że pociąg, dojeżdżając do stacji dużo wcześniej wytraca prędkość, więc reklama będzie znakomicie widoczna dla pasażerów wąskotorówki. Dla lepszej czytelności stelaże billboardów zamontowane zostały tak, by nośnik reklamowy znajdował się na wysokości głowy siedzącego pasażera.

Kontakt

  • Odwiedź nas
    ul. Błonie 1, 72-300 Gryfice
    tel. 91 38 42 235
  • Napisz do nas    
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Informacja   
  • Biuro Rewal                 91 38 62 629