Sezon przewozowy 2016 rozpoczęty

30 kwietnia rozpoczął się kolejny sezon przewozowy w Nadmorskiej Kolei Waskotorowej. Teraz kolej będzie kursować regularnie, według rozkładu jazdy aż do 30 września.

Chociaż prognozy pogody, serwowane od dłuższego czasu przez media nie wróżyły nic dobrego na długi weekend majowy, to jednak w sobotni poranek turystów w gminie Rewal powitało piękne, wiosenne słońce. Pierwszych pasażerów Nadmorskiej Kolei Waskotorowej przywitała na dworcu w Rewalu ekipa TVP Szczecin, kręcąca materiał o atrakcjach, czekających na turystów w Rewalu i okoliczne miejscowościach. 30 kwietnia uruchomiony został również zapowiadany przez nas wcześniej system biletomatów, zamontowanych na dworcach w Trzęsaczu, Rewalu, Niechorzu (stary dworzec) i Pogorzelicy w ramach projetku rewitalizacji Nadmorskiej Kolei Waskotorowej. Obecnie trwa sprawdzanie poprawności działania systemu, który w sezonie głównym powinien w znacznym stopniu wyręczyć konduktorów i usprawnić sprzedaż biletów.

Zapraszamy codziennie na przejażdżki Nadmorską koleją Wąskotorową, a grupy szkolne do skorzystania z naszej oferty promocyjnej pod nazwą Edukacyjna Podróż w Czasie. Więcej szczegółów o ofercie znajdą Państwo na http://www.kolej.rewal.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=74&Itemid=237