Wąskotorówką w Nowy Rok!

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia i w pierwszy dzień Nowego Roku miłośnicy rewalskiej wąskotorówki będą mogli skorzystać z przejażdżek po wąskich torach w zimowej scenerii.

Jeszcze do niedawna, ze względów na zły stan torowisk oraz brak ogrzewania w wagonach o zimowych przejazdach składami retro można było tylko pomarzyć. Teraz, dzięki rewitalizacji, pasażerowie nie muszą już obawiać się zimy, a zabytkowymi składami będą mogli podróżować w komfortowych warunkach nawet przy minusowych temperaturach.

Świąteczne przejazdy Nadmorską Koleją Wąskotorową organizowane są dzięki współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego, z myślą o promocji naszego regionu wśród turystów odwiedzających Wybrzeże Rewalskie podczas Świąt Bożego Narodzenia oraz pierwszego noworocznego weekendu.

Podczas przejazdów obowiązywać będą ceny promocyjne. Za bilet tam i z powrotem dorośli zapłacą 10 złotych, a dzieci do 14. roku życia - tylko 5 złotych. Dzieci do 4 roku życia podróżują tradycyjnie za darmo.

Uwaga: rozkład jazdy będzie obowiązywał tylko w sobotę, 26 grudnia 2015 r. i w Nowy Rok, tj. piątek, 1 stycznia 2016 r.