Dzień Dziecka w Trzęsaczu

 W piątek, 29 maja 2015 r. Nadmorska Kolej Wąskotorowa już po raz drugi zaprasza wszystkie dzieci do udziału w pikniku z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Festyn odbędzie się na obiekcie Orlik, przy ul. Pałacowej w Trzęsaczu.

Głównym organizatorem imprezy jest Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o., przy współpracy z Multimedialnym Muzeum na Klifie, Gminnym Ośrodkiem Kultury oraz Wydziałem Turystyki Promocji i Sportu Gminy Rewal. Impreza skierowana jest przede wszystkim do szkół podstawowych, przedszkoli oraz zielonych szkół.

W ramach festynu odbędą się konkursy, wesołe zabawy dla dzieci oraz konkurencje sportowe. Z infrastruktury imprezy będzie można korzystać w godz. 10:00-15:00.W programie odbędzie się m.in.: Chrzest Neptuna, Wyścig Hulajnóg o Puchar Neptuna z nagrodami, będzie stoisko malowania twarzy, a dla odważnych - zorbing i żyroskop. Nie zabraknie również kiełbasek z grilla, waty cukrowej, czy ulubionych szejków lodowych.

Na imprezę wąskotorówką

Grupom zorganizowanym spoza terenu gminy Rewal (Gryfice, Modlimowo, Paprotno, Karnice), w celu zmniejszenia kosztów proponujemy dojazd na imprezę koleją wąskotorową. Wyjazd z dworca Gryfice Wąsk. w kierunku Trzęsacza o godz. 8:40 i powrót kursem specjalnym o godz. 15:00 z Trzęsacza. Ze stacji w gminie Rewal grupy będą mogły  dojechać na miejsce imprezy w Trzęsaczu zgodnie z rozkładem jazdy kolei wąskotorowej, obowiązującym od 1 maja 2015 r.

Promocyjne ceny

Promocyjna cena biletu na przejazd koleją wąskotorową w dniu imprezy wynosi 10 zł od osoby i obejmuje przejazd tam i z powrotem na wszystkich trasach (również na trasie Gryfice - Pogorzelica-Gryfice) oraz poczęstunek z grilla.

Dodatkowo, przy wykupieniu biletu na przejazd koleją wąskotorową w dn. 29 maja, oferujemy voucher na bilet wstępu do Multimedialnego Muzeum na Klifie w Trzęsaczu w super promocyjnej cenie - 5 zł (promocja dotyczy dzieci do 16. roku życia).

Uwaga: W sobotę 30.05, niedzielę 31.05 i poniedziałek 1.06 zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen na przejazd kolejką wąskotorową. Dzieci do 14. roku życia płacą za bilet tylko 5 zł.

Więcej szczegółów dotyczących imprezy na: http://www.kolej.rewal.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=57:dzien-dziecka-z-waskotorowka&catid=11&Itemid=193